Bohemia energy zkušenosti

Výdaje, které platíte za energie určitě nejsou nízké a mají velký vliv na rodinný rozpočet. Proto se mnoho klientů snaží najít různé způsoby jak ušetřit a jak platit za energie méně. Jednou z možností, je změna dodavatele elektřiny nebo plynu. Na našem trhu existuje dodavatelů několik a jedním z nich je méně známá firma s názvem Bohemia energy.

Pokud jste se s touto společností již setkali, tak možná víte, že se snaží velmi levnou energii, díky které máte ušetřit. Většinou se s nimi nesetkáte v reklamách, ale oslovují vás přímo jejich dealeři, kteří se zaměřují na „podomní prodej“.
Zástupci této firmy jsou velmi často matoucí a člověk tak neví, s kým doopravdy jedná.

Není výjimkou, když si zákazníci mysleli, že jednají se zástupci ČEZu či EONu a pak se upsali právě firmě Bohemia Energy. Pokud patříte i vy mezi klienty, kteří změnili smlouvu a přešli k Bohemia Energy omylem, měli byste si dobře přečíst podmínky, se kterými jste souhlasili.

Výpověď smlouvy je totiž pokutována a tak tím, že se vrátíte k vašemu předchozímu dodavateli musíte často zaplatit velké pokuty.

Při jednání s touto společností byste měli být tedy velmi opatrní a rozhodně byste se neměli nechat zlákat jejich reklamními triky, ale změnu dodavatele byste si měli dobře promyslet a informovat se o smluvních podmínkách.

12 thoughts on “Bohemia energy zkušenosti

 1. Pokud se dobře pamatuju, tak reklamu v bedně měli, a není to tak dlouho. Ale mě to teda nikdy moc nepřineslo a přijde mi to i zbytečný, jelikož když nemají všechno tohle kolem, reklamy, pobočky tak tim spíš jsou mi schopný nabídnout nižší cenu, něž kterou jsem měl u velký společnosti, která tohle všechno musí zaplatit, a z čeho jinýho by to hradili než z našich peněz co jsme jim měsíčně posílali. Takže tohle je jeden z důvodu proč jsem raději přešel k Bohemia energy, u který se na tomhle všem nemusím podílet.

  1. Já si jich posledně všiml v reklamě s fialovou popelnicí, ale víc jsem je v televizi neregistroval. Stačí mi, že o nich vím dvakrát ročně a to při vyúčtování a pak když posílají nový ceník na další rok. Zatím jsem byl vždy spokojen s tím co poslali.

 2. Opravte si první štítek, máte tam chybu v energi, píše se to s Y na konci. Ale víc nebudu rejpat, jen mám rád ve věcech pořádek. Za mě s Bohemia Energy zkušenosti dobré.

  1. Dobrý den, díky za opravení, ale chyba je tam vlastně schválně. My víme, že Bohemia energy se píše s tvrdým Y, ale mnoho lidí dělá překlepy a napíše tam I a právě díky tomu pak objeví tyto stránky. Je to tedy účelové 🙂

 3. Taky máme Bohemia energy, už 6 let a ještě 4 roky máme před sebou, podepsal jsem kdysi smlouvu s kontrolou ceny na 10 let. Už ani nevím, co jsem v tom kdysi spatřoval za výhody, ale zatím jsem spokojen a Bohemia energy mi nevadí.

  1. Ty joo nějak si nedokážu představit být po tom co se trh uvolnil uvázanej u nějaký firmy deset let. Ve svý podstatě už jsem teďka dohromady u čtvrtý firmy z toho u třetího alternativce, Bohemii jsem teda taky měl, ale jen na dva roky, změnu se slevou jsem u nich pocítil jen minimální, ale sleva to byla, každopádně už jsem šel zas dál.

   1. Teď u nich mám smlouvu na dobu neurčitou, tak to můžu měnit jak chci. Dám tomu rok a uvidím, cenu proto zatím hodnotit nebudu, ale díval jsem se a hodně věcí si tu můžu spravovat sám aniž bych musel kohokoliv od nich shánět což mi přijde fajn.

    1. No jasně to je ten soukromý online portál, na kterém je všechno vidět a jdou přes něj dělat i menší změny aniž bych musel volat přímo na zákaznickou linku.  Já když jsem k Bohemia Energy přecházel, tak to můj bývalý dodavatel neměl, a pro mě to byla dobrá změna, teď už jsem někde na internetu četl, že už si to taky nechali zařídit, ale jen kvůli tomu se vracet nebudu, tady je i cena dobrá.

 4. Mně se k nim akorát vyřizuje smlouva, byl u mě prodejce, s kterým jsem se dohodla na přihlášení, ani jsme se o tom moc dlouho nebavili, viděla jsem v tom docela příležitost jak změnit dodavatele aniž bych se já o to musela starat. Stejnak žádného poradce neznám tak jsem to vzala přes něj. Zatím vyřizování probíhá řekla bych že dobře, je to moje první změna, tak víc soudit nemůžu, ale dojem z toho mám dobrý.

 5. Já už si s Bohemkou zažila hodně, naposledy to bylo zatoulaný vyúčtování, tak jsem tam volala, kde to jako vázne a oni, že už je dávno vystavené a odeslané, nakonec se objevilo u sousedky ve schránce, kam ho pošťačka nejspíš špatně strčila. Krom těhle malých nedorozumění si víceméně nemám na co stěžovat, něco málo ušetřím, vyšší částky si taky samozřejmě dokážu představit, no smlouvu mám ještě rok, takže případně to budu řešit až pak, až to bude nutně potřeba.

 6. Mně k Bohemia Energy zařídila smlouvy dcera, je u nich daleko delší dobu než teď já, ale spokojení jsme oba, já jsem jí hlavně vděčný, že mi to celé zařídila a můžu tak něco málo ušetřit. Hlavně za ten plyn teď platím míň, před tím to byla rychta.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *